Menu
Your Cart

32TB G-RAID SHUTTLE SSD

32TB G-RAID SHUTTLE SSD
32TB G-RAID SHUTTLE SSD
32TB G-RAID SHUTTLE SSD
Yeni 2-3 Hafta
32TB G-RAID SHUTTLE SSD
32TB G-RAID SHUTTLE SSD
32TB G-RAID SHUTTLE SSD
32TB G-RAID SHUTTLE SSD
  • Stock: 2-3 Hafta
  • Model: SDPS24H-032T-MBAAB
  • SKU: SDPS24H-032T-MBAAB
  • MPN: SDPS24H-032T-MBAAB

32 TB G-RAID SHUTTLE SSD

Yüksek Hıza Sahip SSD RAID Santrali

İçerik profesyonellerine süper hızlı erişim ve gerçek zamanlı video düzenleme için 32 TB1‘a kadar devasa kapasite ve yüksek güçte performans sunan, Thunderbolt™ 3 (40 Gbps) ve USB-C™ (10 Gbps) arayüzlerine sahip, taşınabilir bir 8 yuvalı donanımsal RAID SSD çözümü. Çoklu ortam 4K, 8K ve VR iş akışlarını, RAID 0, 1, 5, 10 ve 50 yapılandırmalarını destekler ve 2800 MB/sn2‘ye kadar turbo şarjlı aktarım hızları sağlar.

Zorlu Prodüksiyon İş Akışları için İdeal Kapasite
32 TB'a varan yüksek performanslı katı hal depolaması sayesinde kritik 4K, 8K, VR, yüksek dinamik aralıklı (HDR) ve yüksek kare hızlı (HFR) çekimlerinizi her zaman aktarabilirsiniz.

Taşınabilir Tasarım
Sahadaki prodüksiyon alanı ile post prodüksiyon stüdyosu arasında kolay taşıma için tasarlanmıştır, bu sayede nerede olursanız olun iş akışı verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı olmak için güçlü ve taşınabilir depolama sunar.

2800 MB/sn’ye Varan Sürekli Aktarım Hızları
Thunderbolt 3 aracılığıyla 2800 MB/sn'ye varan aktarım hızları ile inanılmaz bir hız sağlar; bu sayede çekimlerinizi gerçek zamanlı olarak düzenleyebilir ya da terabayt büyüklüğündeki içeriği yedi dakika veya daha kısa bir sürede aktarabilirsiniz.

Çoklu Ortam İş Akışları için Optimize Edilmiş Destek
Çoklu ortam 4K, 8K ve VR üretim iş akışları için tasarlandı ve çoklu kamera düzenlemeyi gerçek zamanlı desteklemek, çok katmanlı efektlerle çekimlerinizi düzenlemek ve verimli bir iş akışında hızlı bir şekilde dışa aktarmak için bant genişliği sunar.

Dahili Donanımsal RAID
Maksimum performans için G-RAID SHUTTLE SSD cihazı, kutudan çıktığında RAID 5 olarak yapılandırılmış şekilde gelir ve çok yönlü ve esnek bir depolama çözümü sağlamak için RAID 0, 1, 5, 10 ve 50'yi destekler.

5 ilave cihaza kadar zincirleme bağlantı
Çift Thunderbolt 3 bağlantı noktası, beş adede kadar ilave cihazı zincirleme olarak bağlamanıza olanak tanır; bu sayede bilgisayarınıza tek bir bağlantıyla, birden fazla diske, 4K ekrana ve daha fazlasına bağlı kalabilirsiniz.

5 Yıl Sınırlı Garanti
5 yıl sınırlı garanti ile desteklenir, G-RAID SHUTTLE SSD’nin güvenli depolamasından yıllarca emin olabilirsiniz.

Harici Depolama Ünitesi
Bağlantı TürüThunderbolt 3 & USB-C
Kapasite32 TB
Okuma - Yazma Hızı2800 Mb/sn
MekanizmaSSD Disk
Ürün Model NumarasıSDPS24H-032T-MBAAB
Garanti Süresi5 Yıl Limitli Garanti
DisplayPort DesteğiYok
Network Port DesteğiYok
SD Kart DesteğiYok
Daisy ChainVar
HDMI DesteğiYok