Menu
Your Cart

Hakkımızda


Orkatek Elektronik;
1999 yılından beri medya, iletişim ve bilişim sektöründe sektöründe müşterilerine kalite ve güvenliği onaylanmış uluslararası büyük ve güvenilir markaların binlerce teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile sunmaktadır. Zamanında teslimat ve müşteri beklentilerini karşılayan veya aşan hizmetler ve ürünler konusunda kararlıdır. Biz kaliteye doğru proaktif bir yaklaşım alarak sürekli ürünlerimizde ve hizmetlerimizde iyileştirme ve ilerleme kat etme konusunda kararlıyız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik yaklaşımların ve sosyal sorumlulukların bilincinde, gelişime, yeniliklere açık, genç ve dinamik bir firmayız.

Uluslararası iş ortaklığı yapılan ürünlerin ithalat ve ihracatının yapılması. Satış, eğitim, destek gibi hizmetlerin sağlanılması. İş ortaklarının uluslararası temsiliyeti ve hizmetlerinin sağlanması. İş geliştirme ve strateji planlaması. Mümessillik hizmetleri sağlanması vb. konularda aktif faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin gücü sadece vaat ettiklerinden değil, gerçekleştirdiği çalışmalardan gelir. Güveni merkezine alan politikasıyla Orkatek müşterilerini, çalışanlarını ve içinde bulunduğu toplumu düşünerek, onların faydasını gözeterek faaliyetlerini sürdürür. Kalıcı başarı; müşterilerimizin, ekibimizin ve ortaklarımız için yarattığımız katma değerlerin optimumda bütünleşmesi sonucu elde edilir.

İlişkilerimizin, uzun vadeli bakış açısına; karşılıklı güvene; şeffaflığa ve dayanışmamıza bağlı olması en sağlam temellerimizdir. Kendi çıkarlarını müşterilerimizin ve takımımızın önünde gözeten kişilere yerimiz yoktur. Dürüstlük ve yüksek etik standardı bizim işimizin kalbidir. Bütün arkadaşlarımızdan işinde olduğu gibi, özel hayatlarında da bu değerleri korumasını bekleriz. Her konuda eğitim, kendimize yaptığımız en önemli yatırımdır. Başarı hepimizindir, objektif bir şekilde başarıyı paylaşırız. Müşterilerimizin menfaatleri her zaman ön plandadır. Başarı, onlara verdiğimiz iyi hizmet sonucunda gelir.

Amacımız müşterilerimize her zaman beklentilerinin üzerinde servis sunabilmektir. İş yoğunluğumuzun servis standardımızı düşürmesine izin veremeyiz. Bizim için müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler önemlidir. Yeni müşteri kazanmaktansa, müşterilerimizi tutabilmek ön plandadır. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

Birçok dünya markasının Türkiye temsilcisi olan Orkatek Elektronik; Trinity BVBA şirketleri olan OWC, Akito, NewerTech, MediaFour markalarının ana distribütörü olarak ve Sony, LaCie, SNRTech Information Systems, Imaging Biometrics gibi markaları bünyesinde bulunduruyor.

Mevcut portföyümüz kapsamında ana medya iletişim kanalları, Üniversiteler, Yapım Şirketleri ve Prodüksiyon firmaları, Hastanelere ve Tıp Sektörüne hizmet sunmaktayız. Ayrıca Devlet kurumlarının Veri Depolama ürünlerinin ihale ile alımlarında Depo teslim malzeme teslim yapılmaktadır.

Şirket olarak, tüketiciler için en önemli seçicilik unsuru olan; en son teknolojiyi en uygun fiyata ve en güvenilir garantiyle alma felsefesine uygun hizmet anlayışı kapsamında 7 gün 24 saat satış hizmeti verilmekte olup, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Orkatek Elektronik; sürekli kendini geliştirerek ve güçlenerek yoluna devam etmektedir…