Menu
Your Cart

0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub

0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
0TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub
12.576,02 ₺
KDV Hariç: 10.480,02 ₺
  • Stock: Stokta
  • Model: OWCMEDCH7T00
  • SKU: OWCMEDCH7T00
  • MPN: OWCMEDCH7T00

0 TB OWC Mercury Elite Pro Dual with 3-Port Hub

0 TB USB 10Gb/s Harici Depolama
USB / SATA 6.0Gb/s / Mac, Windows ve Mobil

Dijital Masaüstü Merkezi
3 Bağlantı Noktalı Hub'lı Mercury Elite Pro Dual, çalışma alanınız için size neredeyse sonsuz seçenek sunar. Bu güzel, modern tasarımlı çözüm, evrensel olarak USB uyumludur ve çeşitli iş akışlarının üstesinden gelebilir. Kompakt ve kullanılabilir tak ve çalıştır özelliğiyle Mercury Elite Pro Dual, yalnızca süper hızlı, kullanışlı ve çok yönlü olmakla kalmaz, aynı zamanda hızlı bir şekilde dijital yaşam tarzınızın en önemli parçası haline gelecektir.

Önemli olan yerlerde yüksek performans, 3-Port Hub'lı Mercury Elite Pro Dual, 1000MB/sn'nin (1GB/sn) üzerinde gerçek dünya* veri aktarım hızı sunar. Artık tüm DVD'nin eşdeğerini 5 saniyeden daha kısa sürede veya 1.000 fotoğrafı 2 saniyede aktarabilirsiniz. Bunun gibi performans yedekleme, fotoğrafçılık, ses, sanal makineler ve hatta video düzenleme için mükemmeldir.

Arka taraftaki hub, klavyeler, fareler, telefonlar vb.'nin yanı sıra 1250 MB/sn'ye varan performansla yüksek hızlı depolamayı bağlamak için üç USB bağlantı noktası sunar. Kısacası, sahip olduğunuz hemen hemen tüm USB çevre birimlerini veya aygıtları bağlayabilirsiniz ve 3 Bağlantı Noktalı Hub'lı Mercury Elite Pro Dual bunu destekler.

Üç USB Hub bağlantı noktasının tümü, bugünün ve yarının aksesuarları için tasarlanmıştır. Bu, geriye dönük uyumlu oldukları, tam güç sağladıkları ve eksiksiz performans sağladıkları anlamına gelir. İster klavyenizi ve farenizi, ister veri yolu ile çalışan veya masaüstü sürücülerinizi, mikserlerinizi veya videonuzu bağlamak için kullanıyor olun, ihtiyacınız olan tüm bağlantı noktalarına maksimum hız ve güçte sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ve elbette, mobil cihazlarınızın, tabletlerinizin, kameralarınızın, kulaklıklarınızın ve oyun cihazlarınızın şarj edilmesini, çalıştırılmasını ve veri senkronizasyonunu da tam olarak destekler.

3 Bağlantı Noktalı Hub'lı Mercury Elite Pro Dual, herhangi bir bilgisayara veya USB donanımlı mobil cihaza bağlanmak için ihtiyacınız olan tüm kabloları içerir ve fısıltı kadar sessiz tasarımı, dikkatiniz dağılmadan çalışmanızı sağlar. Masaüstünüzün kontrolünü size veren, her şeyi yapan, her şeyle çalışan kullanışlı bir çözümdür.

Öne Çıkan Özellikler
- Gerçek dünyada test edilmiş* performansa sahip profesyonel düzeyde depolama
- Özel uygulama gereksinimleri olan ileri düzey kullanıcılar için 0, 1, Span veya bağımsız mod çalışması için isteğe bağlı, kullanıcı tarafından yapılandırılabilen donanım RAID ayarları
- Evrensel uyumlu: iPad Pro, oyun konsolları, harici depolamayı destekleyen herhangi bir USB donanımlı Mac, PC veya mobil cihazla çalışır
- Bağlayın ve şarj edin: Ses veya video karıştırıcılar, kameralar, kart okuyucular, tabletler, klavyeler, fareler, USB'deki her şey için üç USB bağlantı noktası
- Tak ve çalıştır ve kullanıma hazır: sürücü gerektirmez ve USB bağlantı kabloları içerir

Çoklu Bölmeler, Çoklu Seçenekler
Yüksek talep gören prodüksiyon stüdyolarından ev ofisinize kadar, Mercury Elite Pro Dual her türlü çalışma ortamıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Çift sürücü yuvası, seçtiğiniz 2,5 inç veya 3,5 inç SSD'leri veya HDD'leri yüklemenize olanak tanır. Yerleşik donanım RAID, size gelişmiş veri koruması veya maksimum verim sağlar.

Tek Tıklamayla Sürücü + Yuva Çıkarma
Hareket halindeyken almanız veya bağlantısını kesmeniz mi gerekiyor? Veya, belki de sürücülerle işiniz bitti mi? OWC'nin ücretsiz Dock Ejector uygulaması, 3 Bağlantı Noktalı Hub'lı OWC Mercury Elite Pro Dual'i ve ona bağlı tüm ek harici sürücüleri tek bir tıklamayla bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde çıkarmanıza olanak tanır. Herhangi bir sürücü çıkarılmadan önce tüm verilerin güvenli bir şekilde yazıldığından, kazara veri kaybı veya bozulmasına karşı koruma sağladığından emin olacaksınız.

Her Yerde Çalışmaya Hazır
5,8" yüksekliğinde x 3,3" genişliğinde ve SSD takılıyken ağırlığı 4 poundun altında olan 3 Bağlantı Noktalı Hub'lı Mercury Elite Pro Dual, kompakttır ve her yere götürebilmenizin yanı sıra size daha fazla çalışma alanı sağlar. Kullanılabilir bir USB bağlantı noktasına sahip herhangi bir Mac veya PC'ye bağlanır, bu nedenle son on yıldan en yeni makinelere kadar neredeyse tüm USB bilgisayarlarla evrensel olarak uyumludur. Ayrıca OWC'nin MacDrive yazılımını (ayrı satılır) kullanarak Mac'ler ve PC'ler ile platformlar arası çalışabilirsiniz.

OWC ClingOn ile İş Akışınızı Güvence Altına Alın
Aktif çalışma alanları, teçhizatı çarpmalara, itmelere ve bir evcil hayvandan gelen rastgele kuyruk sallamalarına maruz bırakır. Yanlış zamanlanmış bir dokunuş, iş akışınızda yanlışlıkla kablo bağlantısının kesilmesine neden olabilir. OWC ClingOn özel kablo stabilizatörleri (ayrı satılır), USB-C bağlantılarınızı emniyete almak için 3 Bağlantı Noktalı Hub muhafazalı OWC Mercury Elite Pro Dual'e vidalanır, böylece en yoğun yaya trafiği olan ortamlarda bile güvenle çalışabilirsiniz.

Birlikte Verilen Kablolarla Uyumlu Evrensel USB
Herhangi bir USB makinesiyle hemen ve sorunsuz çalışmaya başlamanıza yardımcı olmak için, kutunun içine yüksek kaliteli USB bağlantı kabloları ekledik.
* Windows 10 PC'ye bağlı RAID 0'da 2 x 1.0 TB Mercury Extreme Pro 6G SSD ile 1026MB/s'ye kadar sıralı okuma/yazma performansı (16GB RAM'li GIGABYTE GA-Z170X-UD5 anakart, Intel Core i5-6400 2.70GHz işlemci ) Crystal Disk Mark 7.0.0x64 (1GB test boyutu, Q8T1) çalıştırıyor. 2 x 16,0 TB Seagate Exos X16 HDD'ler ile 567 MB/sn'ye kadar sıralı okuma/yazma performansı I. AJA Sistem Testi (4K-) çalıştıran 16 GB RAM ve 2.2 GHz işlemcili 15 inç MacBook Pro 2018'e (MacBookPro15,1) bağlı RAID 0 Tam çözünürlük, 64GB dosya boyutu, 10bit RGB codec bileşeni, tek dosya testi). Performans, kullanılan sürücülere ve uygulamaya bağlı olarak değişecektir.

Harici Depolama Ünitesi
Bağlantı TürüUSB-C , Thunderbolt3
MarkaOWC
Kapasite0 TB
Okuma - Yazma Hızı497 MB/sn
Veri Aktarım HızıThunderbolt 3 : 40 Gb/s (5000 MB/s)
İşletim Sistemi DesteğiMacOS Windows
Desteklediği RAIDRAID 0 RAID 1 SPAN JBOD
Varsayılan RAIDRAID 0
Mekanizma2.5 inç SATA 3.5 inç SATA
Ürün Model NumarasıOWCMEDCH7T00
YazılımSoftRAID
Garanti Süresi3 Yıl
DisplayPort DesteğiYok
Network Port DesteğiYok
SD Kart DesteğiYok
Daisy ChainYok