Menu
Your Cart

0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution

0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
0TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
17.188,47 ₺
KDV Hariç: 14.566,50 ₺
  • Stock: Stokta
  • Model: OWCTB38SRKIT0
  • SKU: OWCTB38SRKIT0
  • MPN: TB38SRKIT0

OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Depolama Çözümü

Profesyonel Sınıf 8-Bay Thunderbolt 3 Depolama Muhafazası

Masanızdaki Veri Merkezi Gibi
2014'te tanıtılan popüler ThunderBay serisine yapılan bu son ekleme, artık herhangi bir kombinasyonda 2,5 inç veya 3,5 inç HDD'ler ve/veya SSD'ler için sekiz sürücü bölmesi sunuyor. OWC ThunderBay 8, sürekli genişleyen depolama gereksinimlerine uyacak şekilde birden çok yapılandırma seçeneği sunan yüksek performanslı bir kişisel veri merkezi gibidir. Fotoğraf, film ve video düzenleyiciler, RAW, 4K, geniş format ve VR iş akışlarının doymak bilmez disk alanı iştahının üstesinden gelmek için sunduğumuz en büyük kapasiteli masaüstü RAID depolama çözümünden yararlanabilir.

Yüksek Bant Genişliği Taleplerini Fethedin
2586 MB/sn'ye varan gerçek dünya aktarım hızları ve sekiz SSD veya HDD'yi birlikte RAID yeteneği sunan Thunderbolt 3 ile ThunderBay 8'in sağlam, sahada test edilmiş alüminyum tasarımı, yüksek bant genişliği gereksinimlerini karşılamak için gereken kaputun altında beygir gücüne sahiptir. Üstel hız artışları elde etmek için Mac veya PC'nizde birden fazla Thunderbolt 3 bağlantı noktası aracılığıyla bağlanan birden çok ThunderBay 8 çözümünü bile yapılandırabilirsiniz. Kurulumunuz ne olursa olsun, bir teslim tarihine karşı yarışırken ThunderBay 8 sizi kazananlar çemberine sokar.

Muazzam Kapasite
Daha fazla kapasiteye mi ihtiyacınız var? Şaşırtıcı bir 768 TB'a kadar bu kapasite devlerinden altı tanesine kadar zincirleme bağlantı. Artık birden fazla kameradan büyük miktarda görüntü yakalayabilir veya birleşik ve güvenilir bir depolama çözümüyle geniş prodüksiyon kitaplıklarını depolayabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler
- Profesyonel düzeyde aktarım hızları: Thunderbolt 3 bağlantı noktasıyla gerçek dünyada test edilmiş 2586 MB/sn'ye kadar hız
- Sekiz çalışırken değiştirilebilir evrensel sürücü bölmesi: 2,5 inç (adaptör gerekmez) ve 3,5 inç HDD'leri ve SSD'leri karıştırın veya eşleştirin
- SoftRAID'i içerir: gelişmiş RAID setleri oluşturmak, izlemek ve yönetmek için sağlam yazılım
- Çalışmanızı görün: 4K ekrana kadar bağlantı için DisplayPort 1.2
- Zincirleme genişletme: Beş adede kadar Thunderbolt cihazı eklemek için ikinci Thunderbolt 3 bağlantı noktası
- Hızlı sürücü takasları: başparmak vidalı serbest bırakma tepsileri
- Tak ve çalıştır özelliği: sürücü gerektirmez ve Thunderbolt 3 kablosu içerir
- Mac ve Windows için Thunderbolt sertifikalı
- OWC ClingOn hazır: kablo sabitleyici, çalışma oturumunun kesintiye uğramasını ve olası veri kaybını önler

SoftRAID XT: Kolay ve Eksiksiz Sürücü Yönetimi
SoftRAID XT, piyasadaki en güçlü, yazılım RAID yardımcı programıdır. Birden çok RAID seçeneği, projenizin boyutlarına en uygun RAID düzeyi veya düşünülenden yararlanma. Maksimum birlik, optimum performansna, veri korumasına veya özelliklerin bir tam boyutuna sahip olması açısından, SoftRAID.
Sürücü özellikleri, doğrulama ve eksik özellikler gibi özelliklerle dolu—SoftRAID, donanım RAID ile elde edilebilecek özellikleri içerir. Masaüstünüzde bir veri sahip olmak gibi! Fotoğrafları ve koruma isteyen ev kullanıcılarından, projeyi korumak ve başvuru için talepte bulunulan profesyonellere kadar, SoftRAID mükemmel bir çözümdür.
- Uyumlu: mac 11 Big Sur, M1'ler ve Windows 10 ile Mac'ler kullanın
- Gelişmiş: Mac'lerde RAID 0/1/4/5/1+0 (10), Windows makinelerinde RAID 0/1 ödül
- Korumalı: SoftRAID Monitor, disklerinizi çizerken ve algıladığınızda uyarır
- Doğrulandı: Toplu, sektörlerin okunabilmesini ve paritenin doğruluğunu sağlar
- Sertifikalı: Veri saklama için güvenli olmandan emin olmak için önce diskleri kontrol eder
- Uyanık: Hatadan, beklenmeyenlere karşı korunmaya yardımcı olur
- Evrensel: SoftRAID dizilerini öğeleriOWC MacDrive teknolojisiyle Mac'ler ve PC'ler arasında bir şekilde bir şekilde taşıyın

SoftRAID, RAID donanımı ile elde edilebilecek bir performans düzeyi sağlar. SoftRAID XT'nin gücü hakkında daha fazla bilgi konusunda.

Sürücüleri Kolayca Değiştirin ve Tanımlayın
ThunderBay 8, çalışırken değiştirilebilir sekiz sürücü bölmesi sayesinde her proje için büyük veri kümelerini düzenli tutmayı kolaylaştırır. 2,5 inç veya 3,5 inç HDD'ler ve/veya SSD'ler kullanıyor olsanız da, sürücüler kolay tanımlama için alfabetik olarak etiketlenmiş tepsilere monte edilir ve parmakla vidayla sabitlenir. Kapsamlı bir sürücü koleksiyonuna hızlı bir şekilde erişme özgürlüğü istiyorsanız, ek OWC sürücü tepsileriyle (ayrı satılır) bir sürücü "boğa kalemi" oluşturabilirsiniz.

Banka Kasası Kadar Güvenli
Kilitli ön paneli ve arka tarafında güvenlik yuvası bulunan ThunderBay 8, verileriniz için zırhlı bir kasa gibidir. Ayrıca, her sürücünün durumunu gösteren ön panel LED'leri ile verilerinizin güvende olup olmadığını bir bakışta anlayacaksınız.

Daha Fazlasını Görün, Daha Fazlasını Yapın
ThunderBay 8, yalnızca yüksek kapasiteli, yüksek performanslı depolama ile ilgili değildir. Size en iyi şekilde çalışmanız için ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sunmakla ilgilidir. Bir 5K Thunderbolt ekran veya iki 4K ekran takın. Papatya zincirinin sonuna bir USB 3.1 aygıtı yerleştirin. Ekstra Thunderbolt 3 bağlantı noktası ile iş akışınıza daha fazla cihaz ekleme ve elinizdeki her görevin üstesinden gelme esnekliğine sahipsiniz.

OWC ClingOn ile İş Akışınızı Güvence Altına Alın
OWC ClingOn ile kablo gerginliğini ve kazara bağlantı kopmalarını büyük ölçüde azaltın - ortadan kaldırmıyorsa bile. Bu özel kablo sabitleyiciler (ayrı satılır), Thunderbolt 3 ve USB-C bağlantılarınızı güvence altına almak ve çalışma oturumunun kesintiye uğramasını ve olası veri kaybını önlemek için ThunderBay 8'in muhafazasına vidalanır.

Dijital Hayatınız…ÜCRETSİZ Korunuyor
Verilerinizi yedeklemek ve korumak çok önemlidir. Ancak çoğu zaman bu, “yapılacaklar” listesinin en altına düşen bir görevdir ve çok geç olana kadar bunun farkına varmazsınız. Bu nedenle OWC, iş akışınıza entegre etmeniz için size 1 tam yıl 1 numaralı kişisel yedekleme ve virüsten koruma yazılımı sağlamak için Acronis ile ortaklık kurdu.
Acronis Cyber Protect Home Office, sizi kazalardan arızalara ve saldırılara kadar günümüzün veri tehditlerinden korur. Kolay, sezgisel yedekleme ve AI ile geliştirilmiş kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojisi ile dijital yaşamınız (fotoğraflar, dosyalar, uygulamalar, sistemler ve bunların üzerinde bulundukları cihazlar) korunur.
- Tam Yedekleme ve Hızlı Kurtarma: dosyalarınızı veya tüm sistemi istediğiniz zaman hızla geri yükleyin
- Kolay Disk Klonlama ve Tam İmaj Yedekleme: tam disk imaj yedeklemesini başlatmak için sadece iki tıklama
- Bulut, Yerel veya Hibrit Bulut: yerel olarak, buluta veya her ikisine de yedekleyin. Seçim sizin....


OWC ThunderBay 8 Ürün Kılavuzu İçin Tıklayınız...

Ürün Notları
- AJA Sistem Testi (4K-Tam çözünürlük, 64GB dosya boyutu) çalıştıran 32GB RAM ve 3.2GHz işlemcili iMac Pro Late 2017'ye (iMacPro1,1) bağlı RAID 0'da 8 x 2.0TB Mercury Extreme Pro 6G SSD ile sıralı okuma/yazma performansı , 10bit RGB codec bileşeni, tek dosya testi).
- Thunderbolt 2/Thunderbolt bağlantı noktalarına sahip Apple Mac modelleri, bir Apple Thunderbolt 3 (USB-C) - Thunderbolt 2 Adaptörü (ayrı satılır) kullanılarak bağlanabilir. Bu yapılandırma, 20 Gb/s'ye kadar veri aktarımı sağlar ancak dizüstü bilgisayar şarjını
desteklemez.
- ClingOn ürünü ayrı satılmaktadır.


Harici Depolama Ünitesi
Bağlantı Türü Thunderbolt 3
Marka OWC
Kapasite 0 TB
Okuma - Yazma Hızı 2586 MB/s
Veri Aktarım Hızı Thunderbolt 3 : 40 Gb/s (5000 MB/s)
İşletim Sistemi Desteği MacOS Windows
Desteklediği RAID RAID 0 RAID 1 RAID 0+1 RAID 4 RAID 5 JBOD
Varsayılan RAID RAID 5
Mekanizma 2.5 inç SATA 3.5 inç SATA
Ürün Model Numarası OWCTB38SRE144
Yazılım SoftRAID
Garanti Süresi 3 Yıl
DisplayPort Desteği Var
Network Port Desteği Yok
SD Kart Desteği Yok
Daisy Chain Var