Menu
Your Cart

2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro

2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
2-3 Hafta
2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro
22.272,50 ₺
KDV Hariç: 18.875,00 ₺
  • Stock: 2-3 Hafta
  • Model: STHW2000800
  • SKU: STHW2000800

2 TB LaCie 1Big Dock SSD Pro

8K Stüdyonuzu NVMe SSD Thunderbolt 3 Dock ile Merkezileştirin.

Üst düzey video üretimi için film yapımcıları ve DIT'ler, 2800 MB / sn'ye kadar hızlandırılmış NVMe SSD hızlarına sahip bir Thunderbolt ™ 3 depolama merkezi olan 1big Dock SSD Pro'ya, 8K sinema iş akışları için uyarlanmış sinema sınıfı kart yuvalarına ve bir dizi ürüne güveniyor 70 W'a kadar bir dizüstü bilgisayarı yerleştirmenize, zincirleme bağlantı kurmanıza ve hatta şarj etmenize olanak tanıyan USB bağlantı noktaları.

Yüksek Bit Hızına Sahip Dosyaları Her Zamankinden Daha Hızlı Oluşturun

Yanınızda bir Seagate FireCuda NVMe SSD ile nihai dosyaları tam çözünürlükte işlerken saatler kazanın. Thunderbolt 3’ün üstün performansını en üst düzeye çıkaran güçlü bir gaz pedalı olan bu profesyonel sürücü, 60 saniyede 165 GB değerine kadar yüksek çözünürlüklü görüntüleri sorunsuz bir şekilde aktarabilmeniz için 2.800 MB / sn'ye varan hızlar sunar. 2.800 MB / s'ye kadar

Sinema Dereceli Kart Okuyucular, Bağlantı Noktaları ve Daha Fazlası.

Film yapımcıları ve DIT'ler, en güçlü sinema kameralarından en zorlu görüntüleri çalıştırırken, 1big Dock SSD Pro arkanızda. Seagate FireCuda NVMe SSD, Thunderbolt 3 teknolojisi ve yüksek bit hızı çekimleri için sinema sınıfı kart okuyucularla donatılmış olan çevre birimlerini kolayca bağlayabilir, şarj edebilir ve teslim tarihlerinizi aşabilirsiniz.

Parlak. Başlangıçtan bitime.

Planımız, en önemli şeye özgürce odaklanabilmeniz için o kadar rafine, o kadar merkezileştirilmiş bir çözüm oluşturmaktı: harika işler yaratmak.

SD, CFast 2.0 ve CFexpress Kart Okuyucuları

Gelecek vadeden ve profesyonel film yapımcıları için özel olarak tasarlanan 1big Dock SSD Pro, sinema kameraları için önemli SD, CFast 2.0 ve CFexpress kart okuyucuları sunarak 4K, 6K, 8K ve süper yavaş mo iş akışlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olur.

(CFast 2.0 / CFexpress / SD kartları ayrı satılır.)

USB 3.0 Merkezi

Telefonunuzu şarj edin, mekik sürücüleri ve dijital kameralar gibi USB cihazlarındaki içeriği boşaltın veya USB çevre birimlerini bağlayın.

DisplayPort 1.4

4K 120Hz veya 8K 60Hz profesyonel ekran monitörüne doğrudan bağlanın.

Çift Thunderbolt 3 Bağlantı Noktası

Thunderbolt dizüstü bilgisayarınızı şarj edin ve çift 6K veya 8K ekranlı monitörler dahil olmak üzere altı cihaza kadar zincirleme bağlayın. Bir Thunderbolt adaptörü (ayrı olarak satılır) kullanarak, herhangi bir nesil Thunderbolt bilgisayarla geriye dönük uyumluluk elde edebilirsiniz.

Kendinden Soğutmalı Alüminyum Muhafaza

1big Dock SSD Pro’nun alüminyum muhafazası ve ısıyla düzenlenmiş fanı, uzun mesafe için sürdürülebilir, optimize edilmiş performans ve güvenilirlik sağlar.

Size Daha Fazla Güç. Ve Dizüstü Bilgisayarınız.

1big Dock SSD Pro, patent bekleyen güç geçişi özelliği sayesinde dizüstü bilgisayarınızı şarjlı tutmak için tasarlanmıştır.

Güç Geçişi

Dizüstü bilgisayarınızın güç kaynağını, 70 W'a kadar güç dağıtımı için 1big Dock’un Thunderbolt 3 papatya zinciri bağlantı noktasına bağlamanız yeterlidir.

Güç Dağıtımı

Şarj cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda 1big'den 45W'a kadar güç elde edersiniz (aynı anda diğer USB-C cihazlarını papatya dizimi yapıyorsanız 30W'a kadar). Her iki durumda da, 1big, yaratıcı süreçte diz boyu olduğunuzda devam etmenizi sağlar.

Bir Sabit Diskin Devasa Kapasitesine mi İhtiyacınız Var?

Kapasite, dünyanızda akla ilk gelen şeyse, sizi 1big Dock'un sabit sürücü sürümüyle karşılarız. Yine de yüksek hızlı Thunderbolt 3 performansına sahip bellek kartlarından ve USB cihazlarından dosya almanıza, iki 4K ekran bağlamanıza, papatya zinciri çevre birimlerine bağlanmanıza ve dizüstü bilgisayarınızı şarj etmenize izin verir, ancak sürekli büyüyen bir iş portföyü için muazzam bir kapasite ile devreye girer.

Rescue Veri Kurtarma Hizmetleri.

Stüdyonuza gelen su hasarı veya bir doğal afet gibi öngörülemeyen olaylar söz konusu olduğunda, arkanızdayız. 1big Dock SSD Pro, garantinizin süresi boyunca Rescue Data Recovery Services içerir. Tek bir laboratuvar içi kurtarma hizmetiyle verilerinizden ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için yorulmadan çalışacağız.

Harici Depolama Ünitesi
Bağlantı Türü Thunderbolt 3 USB-C USB 3.0
Kapasite 2 TB
Okuma - Yazma Hızı 2800 MB/s
Veri Aktarım Hızı Thunderbolt 3 : 40 Gb/s (5000 MB/s)
İşletim Sistemi Desteği MacOS Windows
Desteklediği RAID RAID 0 RAID 1 JBOD
Varsayılan RAID RAID 0
Mekanizma M.2 NVMe SSD
Ürün Model Numarası STHW2000800
Yazılım LaCie Raid Manager
Garanti Süresi 2 Yıl
DisplayPort Desteği Var
Network Port Desteği Yok
SD Kart Desteği Var
Daisy Chain Var

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap