Menu
Your Cart

 Web sitemizde altyapı çalışmaları yapılmaktadır. Fiyat ve stok bilgisi için iletişime geçiniz...

2TB OWC Envoy Pro EX

2TB OWC Envoy Pro EX
2TB OWC Envoy Pro EX
2TB OWC Envoy Pro EX
2TB OWC Envoy Pro EX
2TB OWC Envoy Pro EX
Stok Tükendi
2TB OWC Envoy Pro EX
2TB OWC Envoy Pro EX
2TB OWC Envoy Pro EX
2TB OWC Envoy Pro EX
2TB OWC Envoy Pro EX
2TB OWC Envoy Pro EX
21.202,12 ₺
KDV Hariç: 17.967,90 ₺
  • Stock: Stok Tükendi
  • Model: OWCTB3ENVP20
  • SKU: OWCTB3ENVP20
  • MPN: OWCTB3ENVP20

2 TB Rugged, Portable Solid-State Drive with Thunderbolt 3

Mac / PC / Thunderbolt 3

Sağlam Taşınabilirlik

Envoy Pro EX sağlam, veri yolu ile çalışan, ışık hızında harici SSD ailesi ile hız, performans, kapasite ve taşınabilirlik beklentilerinizi değiştirin. Thunderbolt 3 özellikli OWC Envoy Pro EX taşınabilir SSD, ultra hızlı, üretim düzeyinde depolama sağlar Ses, tasarım ve fotoğrafçılık iş akışları için Güçlü, ince ve şık bir alüminyum muhafaza içine yerleştirilmiş olup, taşınabilir sürücülerin gerektirdiği damlalara ve çürüklere karşı sağlam askeri düzeyde koruma sağlayan mükemmel bir proje sürücüsüdür. Serin ve sessiz çalışacak şekilde tasarlanan OWC Envoy Pro EX, sıfır hareketli parça ile tamamen veri yolu ile çalışır. Sizi yarı yolda bırakmayacak zorlu ortamlar için mükemmel bir taşınabilir güç merkezidir.

Her Yerde Dijital Yardımcınız

İster yolda seyahatlerinizi, ister muhteşem hava fotoğraflarını, fotoğraf safarisini, çölde dijital dublörleri çekiyor olun, ister kentsel ormanda bazı katil tasarımlar yapıyor olun - OWC Envoy Pro EX her yerde arkadaşınız olmaya hazır. dijital maceralarınız sizi götürür.

OWC Envoy Pro EX, fotoğrafları, videoları ve belgeleri saklamak gibi günlük görevlerden, fotoğraf ve sesi içe aktarmaya ve düzenlemeye kadar her şeyi yapacak güce ve performansa sahiptir. Bu yüksek performanslı taşınabilir, neredeyse her türlü ihtiyacı veya bütçeyi karşılamak için fiyatı ve performans sınırını zorlamak için en son teknolojileri birden çok kapasite seçeneğiyle birleştirir.

Thunderbolt 3 ile OWC Envoy Pro EX son derece hızlıdır ve 2800 MB/sn'ye kadar yüksek performans sağlar. İşin sırrı, Thunderbolt 3 arabiriminin sunduğu olağanüstü 40 Gb/sn bant genişliği ile ultra yüksek performanslı bir M.2 NVMe SSD'nin mükemmel birleşimidir. Çeşitli kapasitelerde mevcut, iş akışınız için mükemmel bir OWC Envoy Pro EX vardır.

Güvenebileceğiniz Güvenilirlik ve Destek

Tüm OWC sürücüler gibi, Envoy harici SSD ailesi de en yüksek güvenilirlik ve performans standartlarına göre üretilmiştir. % 100 güvenilirlik her zaman hedef olduğu için, titizlikle test edilirler ve ödüllü 7/24 müşteri desteği ile desteklenirler.Ürün Boyut ve Ağırlığı:  H: 2.3cm, L: 14.5cm, W: 7.4cm    -   300gr.

Harici Depolama Ünitesi
Bağlantı Türü Thunderbolt 3 USB-C
Marka OWC
Kapasite 2 TB
Okuma - Yazma Hızı 2800 MB/s
Veri Aktarım Hızı Thunderbolt 3 : 40 Gb/s (5000 MB/s)
İşletim Sistemi Desteği MacOS Windows
Desteklediği RAID RAID 0
Varsayılan RAID RAID 0
Mekanizma M.2 NVMe SSD
Ürün Model Numarası OWCTB3ENVP20
Garanti Süresi 3 Yıl
DisplayPort Desteği Yok
Network Port Desteği Yok
SD Kart Desteği Yok
Daisy Chain Yok