Menu
Your Cart

80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution

80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
Ön Sipariş
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
80TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
  • Stock: Ön Sipariş
  • Model: OWCTB38SRT080
  • SKU: OWCTB38SRT080
  • MPN: OWCTB38SRT080

80 TB OWC ThunderBay 8 Thunderbolt 3 Storage Solution

Profesyonel Sınıf 8 Yuvalı Thunderbolt 3 Depolama Çözümü

Masanızdaki Bir Veri Merkezi Gibi
2014 yılında piyasaya sürülen popüler ThunderBay serisine yapılan bu en son ekleme, artık herhangi bir kombinasyonda 2,5 inç veya 3,5 inç HDD'ler ve / veya SSD'ler için sekiz sürücü yuvası sunuyor. OWC ThunderBay 8, sürekli genişleyen depolama gereksinimlerine uyacak çok sayıda yapılandırma seçeneği sunan yüksek performanslı bir kişisel veri merkezi gibidir. Fotoğraf, film ve video editörleri, RAW, 4K, geniş format ve VR iş akışlarının hareketli disk alanı iştahını idare etmek için şimdiye kadar sunduğumuz en büyük kapasiteli masaüstü RAID depolama çözümünden yararlanabilir.

Yüksek Bant Genişliği Keşfedin
Thunderbolt 3, 2586 MB/sn'ye kadar gerçek dünya aktarım hızları ve sekiz SSD'yi veya HDD'yi bir arada RAID yapabilme özelliği sunan ThunderBay 8’in sağlam, sahada test edilmiş alüminyum tasarımı, yüksek bant genişliği gereksinimlerini karşılamak için gereken kaputun altında beygir gücüne sahiptir. Üstel hız artışları elde etmek için Mac'inizde veya PC'nizde birden çok Thunderbolt 3 bağlantı noktasıyla bağlanan birden çok ThunderBay 8 çözümünü bile yapılandırabilirsiniz. Kurulumunuz ne olursa olsun, bir son teslim tarihine karşı yarışırken ThunderBay 8 sizi kazananların çemberine sokar.

Yüksek Kapasite
Daha fazla kapasiteye mi ihtiyacınız var? Şaşırtıcı bir 768 TB'a kadar bu kapasite devlerinden altı tanesine kadar zincirleme bağlantı kurun. Artık birden fazla kameradan büyük miktarda çekim yapabilir veya birleşik ve güvenilir bir depolama çözümüyle geniş prodüksiyon çalışmaları kitaplıklarını depolayabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler
- Profesyonel düzeyde aktarım hızları: Thunderbolt 3 bağlantı noktasıyla gerçek dünyada test edilmiş 2586 MB/sn'ye kadar hız
- Sekiz çalışırken değiştirilebilir evrensel sürücü bölmesi: 2,5 inç (adaptör gerekmez) ve 3,5 inç HDD'leri ve SSD'leri karıştırın veya eşleştirin
- SoftRAID'i içerir: gelişmiş RAID setleri oluşturmak, izlemek ve yönetmek için sağlam yazılım
- Çalışmanızı görün: 4K ekrana kadar bağlantı için DisplayPort 1.2
- Zincirleme genişletme: Beş adede kadar Thunderbolt cihazı eklemek için ikinci Thunderbolt 3 bağlantı noktası
- Hızlı sürücü takasları: başparmak vidalı serbest bırakma tepsileri
- Tak ve çalıştır özelliği: sürücü gerektirmez ve Thunderbolt 3 kablosu içerir
- Mac ve Windows için Thunderbolt sertifikalı
- OWC ClingOn hazır: kablo sabitleyici, çalışma oturumunun kesintiye uğramasını ve olası veri kaybını önler

SoftRAID XT'yi içerir: Kolay ve Eksiksiz Sürücü Yönetimi
SoftRAID XT, piyasadaki en güçlü, sezgisel yazılım RAID aracıdır. Birden çok RAID seçeneği, size veya projenizin ihtiyaçlarına en uygun RAID düzeyini seçmenize olanak tanır. Maksimum hacim kapasitesine, optimum sürücü performansına, veri korumasına veya bir öznitelik kombinasyonuna ihtiyacınız varsa, SoftRAID size yardımcı olur.
Sürücü doğrulama, doğrulama ve arıza tahmini gibi özelliklerle dolu - SoftRAID, donanım RAID ile elde edemeyeceğiniz özellikleri içerir. Masaüstünüzde bir veri merkezine sahip olmak gibidir! Fotoğrafları ve belgeleri korumak isteyen ev kullanıcılarından projeleri korumaya ve hızlı bir şekilde erişmeye ihtiyaç duyan profesyonellere kadar, SoftRAID mükemmel bir çözümdür.
 - Uyumluluk: macOS 11 Big Sur, M1 Mac'ler ve Windows 10 ile çalışır.
 - Gelişmiş: Mac'lerde RAID 0/1/4/5/1 + 0 (10) oluşturun, Windows makinelerde RAID 0/1 Korumalı: SoftRAID Monitörü disklerinizi sürekli olarak izler ve sorunlar tespit edilirse sizi uyarır.
 - Doğrulama: Hacim doğrulama, sektörlerin okunabilmesini ve paritenin doğru olmasını sağlar.
 - Sertifika: Veri depolama için güvenli olduklarından emin olmak için kullanmadan önce diskleri kontrol eder.
 - Dikkatli: Hata tahmini, beklenmedik arızalara karşı korunmaya yardımcı olur.
 - Evrensel: Yerleşik OWC MacDrive teknolojisi ile SoftRAID dizilerini Mac'ler ve PC'ler arasında sorunsuz bir şekilde taşıyın.

Sürücüleri Kolayca Değiştirin ve Tanımlayın
ThunderBay 8, çalışır durumda değiştirilebilir sekiz sürücü yuvası sayesinde her proje için büyük veri kümelerini organize etmeyi kolaylaştırır. İster 2,5 inç ister 3,5 inç HDD ve / veya SSD kullanıyor olun, sürücüler kolay tanımlama için alfabetik olarak etiketlenmiş tepsilere monte edilir ve bir parmak vidasıyla sabitlenir. Geniş bir sürücü koleksiyonuna hızlı bir şekilde erişme özgürlüğünü istiyorsanız, ek OWC sürücü tepsileri (ayrı olarak satılır) içeren bir sürücü "bullpen" oluşturabilirsiniz.

Banka Kasası Kadar Güvenli
Arka tarafında kilitli bir ön panel ve güvenlik yuvası bulunan ThunderBay 8, verileriniz için sağlam bir kasa gibidir. Ayrıca, her sürücünün durumunu gösteren ön panel LED'leri ile verilerinizin güvende olup olmadığını bir bakışta anlayacaksınız.

Daha Fazlasını Görün, Daha Fazlasını Yapın
ThunderBay 8 sadece yüksek kapasiteli, yüksek performanslı depolamayla ilgili değildir. Size en iyi şekilde çalışmanız için ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sunmakla ilgilidir. Bir 5K Thunderbolt ekran veya iki 4K ekran ekleyin. Bir papatya diziminin sonuna bir USB 3.1 cihazı yerleştirin. Ekstra Thunderbolt 3 bağlantı noktasıyla, iş akışınıza daha fazla cihaz ekleme ve elinizdeki herhangi bir görevin üstesinden gelme esnekliğine sahipsiniz.

OWC ClingOn ile İş Akışınızı Güvenceye Alın
OWC ClingOn ile kablo gerginliğini ve yanlışlıkla bağlantı kesilmesini - ortadan kaldırmasa bile - büyük ölçüde azaltın. Bu özel kablo sabitleyiciler (ayrı satılır) Thunderbolt 3 ve USB-C bağlantılarınızı güvence altına almak ve çalışma oturumu kesintisini ve olası veri kaybını önlemek için ThunderBay 8'in muhafazasına vidalanır.

Dijital Yaşamınız… ÜCRETSİZ Korunuyor
Verilerinizin yeri doldurulamaz ve onu korumayı ciddiye alıyoruz. Bu nedenle, bu OWC Çözümü, verilerinizi kazalardan, arızalardan ve kötü amaçlı yazılım / fidye yazılımı saldırılarından koruyan dünyanın tek yedekleme ve kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümü olan Acronis True Image OEM'i içerir.
 - Kolay: Her şeyi - fotoğrafları, dosyaları, uygulamaları, sistemleri ve sadece birkaç tıklamayla üzerinde bulundukları cihazları koruyun.
- Etkili: Dosyaları ve klasörleri kurtarmak ve geri yüklemek için "ayarla ve unut" yedeklemeleri oluşturun.
- Güvenli: Fidye yazılımı ve cryptojacking saldırılarının cihaz verilerinize ve yedeklemenize zarar vermesini durdurun.


OWC ThunderBay 8 Ürün Kılavuzu İçin Tıklayınız...

Ürün Notları:
- 32 GB RAM ve AJA Sistem Testi çalıştıran 3,2 GHz işlemci ile iMac Pro Geç 2017'ye (iMacPro1,1) bağlı RAID 0'da 8 x 2,0 TB Mercury Extreme Pro 6G SSD ile sıralı okuma / yazma performansı (4K-Tam çözünürlük, 64 GB dosya boyutu, 10bit RGB codec bileşeni, tek dosya testi).
- Thunderbolt 2 / Thunderbolt bağlantı noktalarına sahip Apple Mac modelleri, bir Apple Thunderbolt 3 (USB-C) - Thunderbolt 2 Adaptörü (ayrı satılır) kullanılarak bağlanabilir. Bu yapılandırma 20 Gb / sn'ye kadar veri aktarımı sağlar ancak dizüstü bilgisayar şarjını desteklemez.
- ClingOn ürünü ayrı satılır.
- SoftRAID XT, macOS 10.12 veya üstü ve Windows 10 ile çalışır. Intel tabanlı Mac'ler, macOS 10.12 veya üzerini gerektirir. M1 Mac'ler için macOS 11.1 veya 11.3 ve sonraki sürümler gerekir. SoftRAID, bilgisayar başına lisanslanır. SoftRAID seri numarası hem Mac hem de Windows ile çalışacaktır ancak aynı anda yalnızca bir bilgisayarda etkin olabilir. Ek lisans satın alınabilir. RAID 4/5/1 + 0 (10) şu anda yalnızca Mac'te.

Harici Depolama Ünitesi
Bağlantı TürüThunderbolt 3
MarkaOWC
Kapasite80 TB
Okuma - Yazma Hızı2586 MB/s
Veri Aktarım HızıThunderbolt 3 : 40 Gb/s (5000 MB/s)
Önbellek2048 MB
İşletim Sistemi DesteğiMacOS Windows
Desteklediği RAIDRAID 0 RAID 1 RAID 0+1 RAID 4 RAID 5 JBOD
Varsayılan RAIDRAID 5
Mekanizma2.5 inç SATA 3.5 inç SATA
Ürün Model NumarasıOWCTB38SRT080
YazılımSoftRAID
Garanti Süresi3 Yıl
DisplayPort DesteğiVar
Network Port DesteğiYok
SD Kart DesteğiYok
Daisy ChainVar
Bellek
Ürün Model NumarasıOWCTB38SRT080/ORK