Menu
Your Cart

144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution

144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution
156.275,31 ₺
KDV Hariç: 132.436,70 ₺
  • Stock: Stokta
  • Model: OWCTB3F80D144
  • SKU: OWCTB3F80D144

144 TB OWC ThunderBay Flex 8 Thunderbolt 3 Depolama
ESNEK 8 Yuvalı Depolama + 8 Bağlantı Noktalı Bağlantı + PCIe Genişletme

Sektörün İlk Thunderbolt 3 Hepsi Bir Arada

8 HDD Maksimum Kapasite Yapılandırması
RAW, 4K, geniş format ve VR iş akışlarının doymak bilmez disk alanı iştahını evcilleştirmek için ideal. RAID 5 hızı ve koruması ile önceden ayarlanmış olarak gelir. Ayrıca, önerilen bir PCIe kartı seçerek veya kendinizinkini ekleyerek yerleştirme rahatlığının keyfini çıkarın ve yeteneklerinizi genişletin.

Her İş Akışında Yolunuzu Esnetin
İster iş akışı gücü, ister üretkenlik platformu veya yapılandırılabilir komuta merkezi olarak adlandırın, ThunderBay Flex 8'in bir açıklaması en iyisini söylüyor. Dünyanın önde gelen Thunderbolt aksesuar üreticisinden dijital görüntüleme, VFX, video prodüksiyonu ve video düzenleme uzmanları için çığır açan bir iş akışı çözümüdür.
ThunderBay Flex 8, neredeyse sınırsız depolama kapasitesi için SATA/SAS1 ve U.2/M.22 NVMe sürücülerinin bir karışımını destekleyen sekiz sürücü yuvası sunar. Ardından, cihaz yerleştirme ve şarj için iki Thunderbolt 33, bir USB-C ve iki USB-A dahil olmak üzere çok sayıda bağlantı noktası var.
Yerleşik DisplayPort 1.4 bağlantısı aracılığıyla 8K ekran4'e kadar ekleyerek çalışmanızı daha ayrıntılı görün. Ön taraftaki SD 4.0 ve CFexpress kart okuyucuları aracılığıyla yüksek çözünürlüklü görüntüleri ve videoları alın. Ve masaüstü yeteneklerinizi genişletmek istediğinizde, özel proje ihtiyaçlarınızı bekleyen bir PCIe yuvası vardır.
ThunderBay Flex 8, hepsini yöneten tek Thunderbolt 3 masaüstü cihazıdır. Karşı konulmaz bir ölçek ekonomisine sahip bu birleştirilmiş çözüm, Thunderbolt teknolojisine yatırım yapmak için doğru anı bekleyen herkes için idealdir.

NVMe. PCIe. Benim için ne ifade ediyor?
ThunderBay Flex 8 yeteneklerinin kalbinde iki son teknoloji standart vardır: NVMe ve PCIe. Non-Volatile Memory Express (NVMe), modern flash teknolojisinin performansını Peripheral Component Interconnect Express (PCIe) standardı üzerinden optimize eder. Bir bilgisayarın işlemcisine giden daha doğrudan ve optimize edilmiş bir yolla önemli ölçüde daha hızlı SSD performansı sağlar.
Bu teknolojilerin her ikisini de birbirine bağlayan, PCIe veri yolunu kullanan Thunderbolt 3 arabirimidir. Bu arabirim, bilgisayarlar ve depolama çözümleri, bağlantı istasyonları ve genişletme aygıtları gibi çevre birimleri arasında tek bir kablo üzerinden mümkün olan en hızlı veri aktarımını sunarken, aynı zamanda dizüstü bilgisayarınızı her an kullanıma hazır tutmak için 85 W güç sağlar.

Kaslı-ESNEK Veri Performansı
Paketten çıkar çıkmaz sekiz bölmenin tümü SATA 6 Gb/sn 3,5 inç HDD'lerle yapılandırılmıştır. Thunderbolt 3 hız eşiğini dolduran 2750 MB/sn'lik gerçek dünya okuma/yazma hızları ile 4K/8K ve hatta Phantom yüksek hızlı dosyaları işlemeye hazırsınız.
Sürücülerle işiniz bitti ancak yerleştirme bağlantısına mı ihtiyacınız var?
Ücretsiz OWC Dock Ejector uygulamasıyla ThunderBay Flex 8 sürücülerini ve tüm harici sürücüleri tek bir tıklamayla çıkarın. Veri kaybına karşı koruma sağlamak için herhangi bir sürücü çıkarılmadan önce tüm verilerin yazılmasını sağlar. Hatta kullanımda olan bir sürücüyü yanlışlıkla çıkarmanız konusunda sizi uyaracaktır.

Yerleştirme esnekliği
ThunderBay Flex 8'de yerleşik olarak bulunan docking bağlantılarıyla üretkenliği artıran sanal bir açık büfe sizi bekliyor. Tam kare hızında çok akışlı yüksek çözünürlüklü görüntüler çekerken dizüstü bilgisayarınızı 85 W'a kadar güç dağıtımıyla güçlendirin. Ses ve video mikserlerini, dijital kamerayı, klavyeleri ve diğer çevre birimlerini bağlayın ve bir USB-C ve iki USB-A 10Gb/s bağlantı noktası aracılığıyla mobil cihazları şarj edin. Ön taraf SD 4.0 ve CFexpress kart okuyucularıyla 985MB/s'ye varan hızlarda 4/8K RAW video ve RAW fotoğraf dosyalarını hemen alın ve bunlarla çalışın. DisplayPort 1.4 arabirimi aracılığıyla 8K'ya kadar monitörle daha fazla görüntüleme alanı ekleyin. Tüm bunlar proje ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmiyorsa, beş adede kadar Thunderbolt 3 cihazına kadar zincirleme bağlantı kurun!

Benzersiz İhtiyaçlar için FLEXpandable
Kasanın yan panelini çıkararak, PCIe x16 konektör/x4 şerit yuvasına yarım uzunlukta, tam yükseklikte, tek genişlikte bir genişletme kartı takarak yeteneklerinizi genişletebilirsiniz. Çok akışlı yüksek çözünürlüklü görüntülerin doğrudan alınması için bir 4K video yakalama kartı ekleyin. Bir ses kartıyla yüksek kaliteli parçalar kaydedin ve ardından parçaları düzenleyin ve arşivleyin.
Yüksek hızlı ağ kartıyla güçlü bir dosya sunucusu oluşturun. Yerleşik SATA sürücü denetleyicisini bir SATA veya SAS RAID kartıyla değiştirerek, diğer kartlar için bir PCIe yuvasını açık tutarken ThunderBay Flex 8'i bir donanım RAID depolama çözümüne dönüştürebilirsiniz.

Softraid: Kolay ve Eksiksiz Disk Yönetimi
Artık Mac için SoftRAID ile verilerinize hızla erişebilir ve bunları sağlam bir şekilde koruyabilirsiniz. SoftRAID, tüm süreç boyunca size yardımcı olarak RAID birimleri oluşturmayı çocuk oyuncağı haline getirir. Birden çok RAID seçeneğiyle, RAID biriminizi ne için kullanacağınıza ve ona ne kadar alan ayıracağınıza siz karar verirsiniz. Veri hacminiz için hız ve/veya yedeklilik tercihinizi oluşturmak bu kadar basit.
    Gelişmiş: SoftRAID XT ile RAID 0, 1, 4, 5, 1+0 (10) birimleri oluşturun (RAID 6, 6+ yakında) ve sürücü ve RAID birimi sağlığı için e-posta bildirimleri alın (yalnızca Mac)
    Dikkatli: Tahmine dayalı uyarılar, beklenmedik sürücü arızalarına karşı korumaya yardımcı olur
    Sertifikalı: Veri depolama için güvenli olduklarından emin olmak için kullanmadan önce sürücüleri iyice tarar
    Doğrulayın: Birim doğrulama, sektörlerin okunabilmesini, paritenin doğru olmasını ve olası birim arızalarının en aza indirilmesini sağlar
    Daha iyi performans gösterir: AppleRAID'den %86'ya kadar daha hızlı
    Kapsamlı: Tam TRIM desteği, tüm RAID düzeylerinde dahili ve harici SSD performansını iyileştirir

Koruyucu, Ekonomik Bir Üretim Sonrası Çözüm
Bir sürücüyü setten üretime göndermek, tipik olarak, depolama sürücüsüne erişmek için sürücü muhafazasının sökülmesini veya tüm muhafazanın laboratuara pahalı bir şekilde gönderilmesini gerektirir. Ancak ThunderBay Flex 8, başka bir seçenek daha sunuyor.
ThunderBay Flex 8 sürücü tepsisine yerleşik U.2 konektörlü bir OWC U.2 NVMe Interchange System taşıyıcı tepsisini (ayrı satılır) takarak, U.2 SSD sürücüsünün konektörünü tekrarlanan takma / çıkarma aşınmasından koruyabilirsiniz. geliştirilmiş sürücü ömrü ve yatırım. Çekiminiz bittiğinde, hafif koruyucu taşıyıcıyı gönderin ve taşıyıcının OWC Değişim Sistemi ile donatılmış bir OWC Helios 3S'ye monte edilebileceği laboratuvara gidin. Gönderim maliyetlerini düşürürken verilerinizi korumak için eksiksiz bir çözümdür.

Uçtan Uca İş Akışı Olanakları
FLEX Set Üstü

+ SSD'li OWC Değişim Sistemi Taşıyıcı Tepsisi
+ OWC ThunderBay Flex 8
Sürücü ömrünü artırmak ve sürücü yatırım geri dönüşünüzü uzatmak için U.2 SSD sürücü konektörlerini takma/sökme aşınmasına karşı korur.
Post Geçişi
+ SSD'li OWC Değişim Sistemi Taşıyıcı Tepsisi
+ Küçük ve ekonomik. Yalnızca ihtiyacınız olanı gönderin.
Hafif koruyucu taşıyıcı, tüm muhafazanın nakliyesine kıyasla nakliye maliyetlerini düşürürken verileri korur.
Üretim Sonrası Laboratuvarı
+ SSD'li OWC Değişim Sistemi Taşıyıcı Tepsisi
+ OWC Helios 3S (ayrı satılır)
+ OWC Değişim Sistemi (ayrı satılır)
Görüntülerin hızlı işlenmesi için masaüstü U.2 NVMe SSD değiştirilebilir depolama.

OWC Thunderbolt 3 Kablosu Dahil
OWC ThunderBay Flex 8, 0,7 metrelik sertifikalı bir OWC Thunderbolt 3 kablosuyla birlikte gelir ve 0,5 metreden 2,0 metreye kadar olan diğer uzunluklar ayrıca temin edilebilir.

Öne Çıkanlar
    Sekiz sürücü yuvası: Sekiz adet yüksek performanslı kurumsal sınıf SATA sabit sürücüyle önceden yapılandırılmış
    Yeniden yapılandırılabilir: Neredeyse sınırsız kapasite ve 2750 MB/sn'ye kadar gerçek dünya hızları için SATA/SAS ve U.2/M.2 NVMe sürücülerinin bir karışımını kullanın
    Geleceğe hazır: en iyi dört yuva U.2 SSD'leri kullanabilir… gelişen M&E endüstri depolama standardı
    Güçlü kolay RAID: SoftRAID ile gelişmiş RAID setleri oluşturun, yönetin ve izleyin
    Daha fazlasını yapın: zincirleme aygıtlar veya ek ekranlar için ikinci Thunderbolt 3 bağlantı noktası
    Daha fazlasını görün: 8K ekrana kadar bağlantı için DisplayPort 1.4
    Hızlı medya besleme: 985MB / saniyeye varan hız ile ön tarafta SD 4.0 ve CFexpress kart okuyucuları
    Kartınızı oynatın: (1) Ses/video yakalama, ağ oluşturma, SSD depolama, donanım RAID kartı veya G/Ç kartı için PCIe yuvası

- SAS sürücüleri, SAS sürücü denetleyici kartıyla (ayrı olarak satılır) desteklenir.
- En fazla dört U.2 sürücüsü desteklenir. M.2 sürücüleri ayrıca M.2 - U.2 adaptörüyle de desteklenir (ayrıca satılır).
- Thunderbolt 2/Thunderbolt bağlantı noktalarına sahip Apple Mac modelleri, bir Apple Thunderbolt 3 (USB-C) - Thunderbolt 2 Adaptörü (ayrı olarak satılır) kullanılarak bağlanabilir. Bu yapılandırma, 20 Gb/s'ye kadar veri aktarımı sağlar ancak dizüstü bilgisayar şarjını desteklemez.
- Tam DisplayPort 1.4 özellikleri, Thunderbolt 3 bağlantısı, ana bilgisayar GPU özellikleri ve bağlantı kablosu özellikleri aracılığıyla DisplayPort 1.4 spesifikasyonunun ana bilgisayar desteğine bağlıdır.


OWC Mercury Elite Pro Dock Ürün Kılavuzu için tıklayınız...OWC, Dünyanın Her Yerindeki Profesyoneller ve Meraklıların Güvendiği

Donanımımızı en yüksek güvenilirlik ve performans standartlarına göre inşa ediyoruz. %100 güvenilirlik her zaman hedef olduğu için, donanımımızı titizlikle kalite testi yapıyor ve 5 Yıllık OWC Sınırlı Garantisi ve ödüllü müşteri desteği ile destekliyoruz.


Harici Depolama Ünitesi
Bağlantı Türü Thunderbolt 3
Okuma - Yazma Hızı 2750 MB/s
ThunderBay Flex 8
Desteklenen Mekanizmalar 3,5 inç SATA sürücüler, 2,5 inç SATA sürücüler, 2,5 inç U.2 sürücüler (yalnızca en üstteki 4 yuva)
Toplam Kapasite 144 TB
Toplam Önbellek Boyutu 4096 MB
Standart Mekanizma 18TB X 8pcs Enterprise Class HD ve OWC SSD ürünleri ile yükseltilebilir mekanizma
Ekran Desteği 8K display @ 60Hz, 4K display @ 120Hz, 5K display @ 60Hz, 4K display @ 60Hz, 4K display @ 30Hz, 4K display @ 60Hz, 4K display @ 30Hz, 4K displays @ 60Hz
Bağlantı Noktasına Göre Ekran Desteği DisplayPort 1.4: 60Hz'de 8K'ya veya 120Hz'de 4K'ya kadar || Thunderbolt 3: Yerel Thunderbolt 3 ekran aracılığıyla 5K @ 60Hz'e veya Thunderbolt ekran veya USB-C ekran adaptörü aracılığıyla 4K @ 60Hz'e kadar
Önyükleme Yapılandırmaya bağlı. Bağımsız Mac birimleri çoğu senaryoda önyüklenmelidir.
Hot Swap Desteği Evet
Hot Plug Desteği Evet
Çipset Thunderbolt: Intel JHL7440, PCIe Switch: ASMedia ASM-2824, USB Controller: Genesys Logic GL-3590
Sürücü Arayüzü SATA 6.0 Gb/s
Sertifikalar BSMI, CE, FCC, RCM, VCCI
Veri Aktarım Hızı (Maks.) Thunderbolt 3 : 40 Gb/s (or 5000 MB/s)
RAID Uyumlu Evet
Desteklenen RAID Düzeyleri RAID 0, RAID 1, RAID 0+1, RAID 4, RAID 5, JBOD
RAID Özellikleri Software RAID
MTBF (Hatalar Arasındaki Ortalama Süre) Kurulu tahrik mekanizmasına göre değişir
İletişim Başlangıç Durakları Kurulu tahrik mekanizmasına göre değişir
Mac OS Uyumluluk macOS 10.15 Catalina, macOS 11.0 Big Sur, macOS 11.1 Big Sur ve sonrası
Diğer Gereksinimler macOS 10.15.1 veya üstü gereklidir.
Ana Bilgisayar Port Gereksinimi Thunderbolt 3
Desteklenen PCIe Kartları Bir tam yükseklikte, yarım uzunlukta, tek genişlikte kartı destekler (sürücüsüz veya Thunderbolt uyumlu sürücülü). GPU'lar desteklenmiyor.
Sürücü Gerekliliği Yalnızca SoftRAID, SoftRAID sürücüsü, SoftRAID uygulamasına yüklenir. Sürücü gerektiren PCIe kartları için lütfen üreticinin web sitesini kontrol edin. PCIe kartlarının sürücülerinin çalışması için Thunderbolt uyumlu olması gerekir.
Güç Kaynağı Dahili UL listeli evrensel otomatik anahtarlamalı güç kaynağı
AC Giriş 100-240V, 47-63Hz, 4.0A-8.0A
DC Çıkış +12V, 42A
Watt 504W Watts
Harici Güç Adaptörü Hayır
Güç Dağıtımı (2) Thunderbolt 3 Port (15W, 85W)
Toplam Disk Sayısı 8
Genişleme Yuvaları (1) PCIe 3.0 x16 fiziksel, x4 elektrik, tam yükseklik, yarım uzunluk, tek genişlik
Aygıt Bağlantı Noktaları (2x) Thunderbolt 3 (USB-C) Bağlantı Noktaları, (1x) USB 3.2 Gen 2 Type-C Bağlantı Noktası 10 Gb/sn'ye (1250MB/sn) kadar - USB 2.0/3.0 geriye dönük uyumlu, (2x) USB 3.2 Gen 2 Type- A 10 Gb/sn'ye (1250MB/sn) kadar Bağlantı Noktaları - USB 2.0/3.0 geriye dönük uyumlu, (1x) DisplayPort Bağlantı Noktası
Hafıza Kartı Yuvaları (1x) CFexpress, (1x) Secure Digital (SD)
Soğutma (1x) 120mm 1,600RPM soğutma fanı
Güvenlik Slotu Evet
Güç Butonu Evet
Güç / Aktivite LED Evet
Ürün Rengi Siyah
Ürün Materyali Alüminyum
Ürün Boyutları Yükseklik: 34.9 cm (13.7 in), Uzunluk: 39.0 cm (15.4 in), Genişlik: 14.9 cm (5.9 in)
Ürün Ağırlık 9.2 kg.
Marka OWC
Üretici Model Numarası OWCTB3F80D144
Ürün Garanti Süresi 3 Yıl
Not 1 Uyumlu Windows sistemlerinde sınırlı destek. Bu cihaz, Windows için Thunderbolt onaylı değildir. Thunderbolt cihazı, cihazın onaylanmadığı bir işletim sistemiyle kullanılırsa düzgün çalışmayabilir veya hiç çalışmayabilir.
Not 2 GPU'lar desteklenmez.
Not 3 Şu anda belirli RAID/SAS kart kurulumlarını bir araya getirmemek veya önermemekle birlikte, bu iş akışını denemek isteyen müşterilere nezaketen resmi olmayan bir kılavuz sunuyoruz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap